חיפוש עבודה - מבחן - סיכום - סמינר מהיר

חשוב! לפני הורדת עבודה יש קודם כל לעלות עבודה/סיכום/מבחן לאתר
buyessayshere
לחץ כאן כדי להעלות מסמך
להוספת סיכום-מבחן-סמינר חדש

בנק בחינות

(מספר דירוגים: 0 )
בנק בחינות0 out of 50 based on 0 voters.


אחד מעמודי התווך האקדמיים, שמספקים לסטודנטים בטחון בהישגיהם במבחנים הוא בנק הבחינות, שמהווה מאגר של טפסי בחינות מסמסטרים קודמים וכן של פתרונות השאלות בקורסים מכל תחומי הלימוד. כאשר מובאים בבנק הבחינות גם העתקים של מחברות בחינה פתורות הם לרוב שייכים לסטודנטים מצטיינים, אשר נידבו את מחברות הבחינה שלהם לטובת כלל הסטודנטים הנבחנים.

במהלך לימודים אקדמיים, עיון בבחינות משנים קודמות לפני המבחן (מוטב בזמן ההתכוננות למבחן) מעלה את סיכויי ההצלחה שלכם באופן משמעותי: בנק הבחינות מספק לכם גישה למבחנים קודמים בקורסים בהם אתם נבחנים (הגישה יכולה להיות לטופס המבחן וגם לפתרונו) ויכול להעניק לכם תמונה ברורה יותר של דרישות המרצה ומבנה המבחן. לעתים קרובות תוכלו לראות מספר מבחנים מסמסטרים ומשנים שונות וכך תתחדד התמונה עוד יותר ותאפשר לכם להתמקד בלימודיכם ולהתכונן למבחן בחכמה.

בדרך כלל מוצעים בנקי בחינות באגודות הסטודנטים השונות, אשר לעתים גם מדפיסות עבור הסטודנטים חוברות של בחינות ופתרונות במקצועות המבוקשים. כיום ניתן להשיג מבחנים משנים קודמות גם דרך האינטרנט. במקרים שבהם אין לאגודה מחברות בחינה פתורות, מעבירה אגודת הסטודנטים לעתים קרובות את טופס הבחינה שבידיה למתרגלים מוסמכים אשר פותרים את הבחינה ומשיבים לה את הטופס יחד עם תשובות, שעליהן יכולים הסטודנטים לסמוך ללא חשש.
כדאי לזכור שהמאגר מתרחב רק בזכות סטודנטים שתורמים לו את טפסי הבחינה ואת מחברות הפתרונות ולכן, אם אתם משתמשים בבנק הבחינות, אל תשכחו לזרוק לו עצם מדי פעם ולא להיות רק משתמשים פאסיביים שנהנים מפירותיהם של אחרים.


בנקי בחינות מרכזיים:

לפני לימודים אקדמיים ובמהלך מכינה:

מבחני בגרויות
ניתן להשיג מבחנים קודמים ממורים או תלמידים ששומרים על עותקי המבחן. ניתן גם להשיג בחנויות הספרים חוברות לימוד המרכזות מתכונות ובחינות בגרות רבות במתמטיקה בכל הרמות. חלק ממבחני הבגרות אפשר גם למצוא באינטרנט כקבצי הורדה.

מבחני פסיכומטרי
בנקי בחינות של פסיכומטרי או מבחנים דמויי פסיכומטרי מהווים את הסוג שיהיה לכם הכי קל להניח עליהם את ידכם. בתי ספר רבים המכינים לבחינה הפסיכומטרית מוציאים לאור חוברות עבות קרס שכולן מלאות בתרגילים ומבחנים משנים קודמות או בגרסאות מאד דומות. במקרה של הבחינה הפסיכומטרית תרגול באמצעות בנק בחינות הוא קריטי להצלחה במבחן! כמו כן, בהתכוננות לבחינה הפסיכומטרית נסו להשיג את הבחינות הכי מעודכנות.

בנק בחינות במהלך לימודים אקדמיים:

בנקי בחינות של קורסים אקדמיים
במוסדות אקדמיים רבים אגודת הסטודנטים דואגת לבנק בחינות מסודר בשלל המקצועות הנלמדים. מבחנים רבים בכל החוגים נעשים במתכונות דומה כך שהמבחנים מסייעים לתרגול ומורידים את אלמנט ההפתעה- הסטודנט יכול להתרשם בדיוק ממה מצפה לו וממה מצפים ממנו במבחן. אם הסטודנט נתקל בשאלות במהלך עיון במבחנים קודמים יש לו הזדמנות מצוינת לברר את התשובות לשאלותיו.
הסטודנטים בדרך כלל מגיעים למרכז של אגודת הסטודנטים כדי לעיין בבנק הבחינות או לצלם מבחנים מתוכו.
מהר מאד תגלו עד כמה עיון במבחנים קודמים של קורסים מקל את תהליך ההתכוננות למבחן ומשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה.

t6

 

בגרויות, פסיכומטרי, GMAT, אמיר ועוד ...

מכינים אותך לשלב הבא

 

לא מצאתם מה שחיפשתם?  רישמו בעמוד שלנו בפייסבוק