חיפוש עבודה - מבחן - סיכום - סמינר מהיר

חשוב! לפני הורדת עבודה יש קודם כל לעלות עבודה/סיכום/מבחן לאתר
buyessayshere
לחץ כאן כדי להעלות מסמך
להוספת סיכום-מבחן-סמינר חדש

להצליח בראיון עבודה

(מספר דירוגים: 0 )
להצליח בראיון עבודה0 out of 50 based on 0 voters.


כעובדת הי-טק מצליחה עברתי לא מעט מקומות עבודה ובהקשר זה גם כמות משמעותית של ראיונות עבודה וכפועל יוצא מכך כמות גדולה של הכנה לראיון עבודה, גם כמרואיינת וגם כמראיינת. כמרואיינת נהניתי מראיונות העבודה, פגשתי אנשים מעניינים ושמעתי על מוצרים שונים ומגוונים. החוויה אף הייתה מוצלחת יותר, כיון שבמרבית הפעמים, סדרת ראינות הסתיימה בהצעת עבודה.
 
עוד לפני שאפרט על החוויה שלי, אני רוצה לציין פרט חשוב שלא רבים שמים עליו דגש. מומלץ מאוד להגיע לראיון עבודה עם קורות חיים בעברית ובאנגלית. מדובר בהצהרה מצידכם על השקעה, רצינות ובעיקר העדר מגבלות בסיסיות בעולם העבודה של ימינו. לאלו המתקשים בתרגום ניתן להשתמש בכלי התרגום המצויים ברשת (לא הכי מומלץ) או פשוט להעיזר באופן חד פעמי בחברת תרגום המומחית בתרגום מעברית לאנגלית.

שיחות עם חברים לעבודה, הבהירו לי שהחוויה שלי מראיון עבודה שונה משל האחרים. מתוך רצון לעזור הצעתי לחברתי שעמדה להתראיין, שאכין אותה לראיון. וכך תוך כדי שראיינתי אותה, הופתעתי לגלות שהיא פועלת שונה לחלוטין ממני בראיון. הדבר הביא אותי לחקור מה סוד ההצלחה בראיון עבודה.

ובכן, ניתן לסכם זאת בקצרה כגישה שלי לראיון. כאשר אני מגיעה לראיון עבודה, אני באה לבחון האם המקום מתאים לי, האם הנושא מעניין אותי, האם ארצה לעבוד עם האנשים, איך האוירה במקום... בקיצור אני מראיינת. מסתבר, שכאשר המקום נראה לי כמקום שהייתי שמחה לעבוד בו, תוך כדי התהליך, המראיין משתכנע שאני האדם המתאים ביותר לתפקיד. כמובן, שהמראיין לומד מתוך השאלות שלי עלי, מי אני, מה חשוב לי וגם בעקיפין על ידע שיש לי בנושאים שונים. אך הגישה בכללותה, מציגה אדם שבטוח שיש לו מה לתרום וכנראה זה פשוט עושה את העבודה.

כמובן ששיטה זו לא תצליח, במידה ואינך מתאים לעבודה זו, אבל במקרה זה עדיף שלא תגיע לראיון עבודה זה.
 

לא מצאתם מה שחיפשתם?  רישמו בעמוד שלנו בפייסבוק